Transcorn Sp. z o.o. ul. Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn

Szybki kontakt: 0048 89 527 43 63

Zapraszamy na targi TOOLEX do Sosnowca

Przed nami 7-ma edycja uznanych na rynku Targów TOOLEX, które swoją ugruntowaną pozycją potwierdzają, że branża szeroko pojętej obróbki metali ma się bardzo dobrze. Duże wsparcie, wydarzenia towarzyszące, stałe grono wystawców oraz nowe firmy, które zaufały Targom pozwalają stwierdzić, iż najbliższa edycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w dniach od 30 września do 2 października br., zapowiada się wyjątkowo. Nie tylko za sprawą faktu, iż ponownie targi będą rekordowe pod względem wielkości zajmowanej powierzchni czy ilości wystawców, wpływ na to ma także wsparcie instytucji i organizacji związanych z rozwojem przemysłu w Polsce i za granicą

W tych dniach firma Transcorn specjalnie dla Państwa przygotowała wiele atrakcji. Oprócz prezentacji środków chemicznych firmy Buchem ,która odbędzie się na naszym stoisku zachęcamy również do udziału w loterii, gdzie do wygrania są atrakcyjne nagrody. Do odbioru czekają również karty rabatowe do wykorzystania przy zakupie lamp przemysłowych.

A więc do zobaczenia w Sosnowcu! Stoisko nr 593.

Żródło: www.exposilesia.pl