Wersja polska English version

 

SZYBKI KONTAKT: +48 89 527 43 63 | E-mail: transcorn@transcorn.pl

Zapisz się do newslettera
roll up
Menu kategorii

Transcorn – materiały eksploatacyjne i części do elektrodrążarek

Dostawca materiałów eksploatacyjnych do EDM I WEDM. Firma Transcorn Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży produktów najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do wszystkich typów elektrodrążarek drutowych i wgłębnych oraz maszyn ostrzących, takich jak elektrody drutowe, drut molibdenowy, elektrody rurkowe, filtry produkcji polskiej i niemieckiej, a także wiele innych produktów. Drut do EDM oraz pozostałe części dostępne w naszej ofercie to produkty bardzo wysokiej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą środków pomocniczych do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Stosowanie tych środków ułatwia pozbycie się wielu wad wyprasek powstałych w procesie produkcyjnym.

Proponujemy także mikrokulki szklane, które stanowią ekologiczny, a przede wszystkim bezpieczny materiał wielokrotnego użytku. Znajduje on zastosowanie przy obróbce strumieniowo-ściernej, czyszczącej, uszlachetniającej oraz wzmacniającej.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy w wyborze pewnych rozwiązań dla twojej narzędziowni lub wtryskowni. Skorzystaj z fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

  • Buchem
  • Dahmen
  • Hummel
  • Bedra
  • Purolite
  • SAV
  • Thermocompact

 

 

Gazele Biznesu 2019

Gazela Biznesu to tytuł, który każdego roku jest nieodpłatnie przyznawany przez dziennik "Puls Biznesu". Autorem rankingu w 2019 jest Coface, wywiadownia gospodarcza, która dokonała selekcji wśród małych i średnich firm w całej Polsce, biorąc pod uwagę ich dynamikę wzrostu w latach 2016-2018.

Z przyjemnością informuję, że firma Transcorn Sp. z o.o. z Olsztyna otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2019.

Jest mi bardzo miło, że mogliśmy znaleźć się w elitarnie gronie najlepszych polskich małych i średnich firm. Korzystając z okazji chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi firmy Transcorn Sp. z o.o., który wypracował bardzo dobrą pozycję firmy. Również dziękuję wszystkim klientom, którzy dali nam szansę na współpracę i pozwolili abyśmy mogli rozwijać wraz z nimi. Bo nasza dynamika wzrostu to także dynamika wzrostu branży narzędziowej i maszynowej w Polsce.

Życzę nam wszystkim dalszego rozwoju w kolejnych latach.
Iwona Hiszpańska
Prezes Zarządu


Aktualności

11.02.2020

PH dielektryka w elektrodrążarce drutowej

Najbardziej narażonym na powstawanie korozji w elektrodrążarce drutowej jest element obrabiany, ale także wanna erozyjna, części zamienne takie jak kontakty mocy oraz szereg elementów znajdujących się wewnątrz maszyny, których gołym okiem nie widać. Woda używana w elektrodrążarkach ma bardzo istotne znaczenie, a podstawowe parametry, które należy kontrolować to pH wody, twardość oraz przewodność elektryczna.

czytaj więcej >

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe
Transcorn Sp. z o.o.
Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn

tel. 89 527 43 63
e-mail: transcorn@transcorn.pl

Mapa