Wersja polska English version

 

SZYBKI KONTAKT: +48 89 527 43 63 | E-mail: transcorn@transcorn.pl

Zapisz się do newslettera
roll up
Menu kategorii

Transcorn – materiały eksploatacyjne i części do elektrodrążarek

Dostawca materiałów eksploatacyjnych do EDM I WEDM. Firma Transcorn Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży produktów najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do wszystkich typów elektrodrążarek drutowych i wgłębnych oraz maszyn ostrzących, takich jak elektrody drutowe, drut molibdenowy, elektrody rurkowe, filtry produkcji polskiej i niemieckiej, a także wiele innych produktów. Drut do EDM oraz pozostałe części dostępne w naszej ofercie to produkty bardzo wysokiej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą środków pomocniczych do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Stosowanie tych środków ułatwia pozbycie się wielu wad wyprasek powstałych w procesie produkcyjnym.

Proponujemy także mikrokulki szklane, które stanowią ekologiczny, a przede wszystkim bezpieczny materiał wielokrotnego użytku. Znajduje on zastosowanie przy obróbce strumieniowo-ściernej, czyszczącej, uszlachetniającej oraz wzmacniającej.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy w wyborze pewnych rozwiązań dla twojej narzędziowni lub wtryskowni. Skorzystaj z fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

  • Buchem
  • Dahmen
  • Hummel
  • Bedra
  • Purolite
  • SAV
  • Thermocompact

 

Targi PLASTPOL to najważniejsza impreza wystawiennicza dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Organizowana co roku od przeszło 20 lat cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem.

Podczas targów zaprezentujemy naszą ofertę na środki chemiczne do przetwórstwa tworzy sztucznych jak również ofertę na materiały eksploatacyjne do drutówek i drążarek wgłębnych w tym także na elektrody grafitowe oraz miedziane.

Serdecznie zapraszamy!

Gazele Biznesu 2019

Gazela Biznesu to tytuł, który każdego roku jest nieodpłatnie przyznawany przez dziennik "Puls Biznesu". Autorem rankingu w 2019 jest Coface, wywiadownia gospodarcza, która dokonała selekcji wśród małych i średnich firm w całej Polsce, biorąc pod uwagę ich dynamikę wzrostu w latach 2016-2018.

Z przyjemnością informuję, że firma Transcorn Sp. z o.o. z Olsztyna otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2019.

Jest mi bardzo miło, że mogliśmy znaleźć się w elitarnie gronie najlepszych polskich małych i średnich firm. Korzystając z okazji chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi firmy Transcorn Sp. z o.o., który wypracował bardzo dobrą pozycję firmy. Również dziękuję wszystkim klientom, którzy dali nam szansę na współpracę i pozwolili abyśmy mogli rozwijać wraz z nimi. Bo nasza dynamika wzrostu to także dynamika wzrostu branży narzędziowej i maszynowej w Polsce.

Życzę nam wszystkim dalszego rozwoju w kolejnych latach.
Iwona Hiszpańska
Prezes Zarządu


Aktualności

11.02.2020

PH dielektryka w elektrodrążarce drutowej

Najbardziej narażonym na powstawanie korozji w elektrodrążarce drutowej jest element obrabiany, ale także wanna erozyjna, części zamienne takie jak kontakty mocy oraz szereg elementów znajdujących się wewnątrz maszyny, których gołym okiem nie widać. Woda używana w elektrodrążarkach ma bardzo istotne znaczenie, a podstawowe parametry, które należy kontrolować to pH wody, twardość oraz przewodność elektryczna.

czytaj więcej >

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe
Transcorn Sp. z o.o.
Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn

tel. 89 527 43 63
e-mail: transcorn@transcorn.pl

Mapa